Підлогомийна машина Karcher FC 5 Cordless Premium (1.055-660.0)
Відео 1Фото 3 |
Karcher FC 5 Cordless Premium |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher FC 5 Cordless Premium
Усі ціни 20 →Підлогомийна машина Karcher FC 5 Cordless Premium 1.055-660.0 | 16 999 грн. |
Вертикальний пилосос Karcher FC 5 Cordless Premium (1.055-660.0) | 14 399 грн. |
Миючий пилосос Karcher FC 5 Cordless Premium (1.055-660.0) | 13 190 грн. |
Karcher FC 5 Cordless Premium (1.055-660.0) | 12 980 грн. |
Моющий пылесос Karcher FC 5 Cordless Premium (1.055-660.0) | 14 021 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →