Підлогомийна машина Karcher FC 7 Cordless Premium (1.055-760.0)
Відео 14Фото 10 |
Karcher FC 7 Cordless Premium |
|
Світлодіодне підсвічування. Підставка для паркування і очищення. Запасні валики у комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher FC 7 Cordless Premium
Усі ціни 30 →Підлогомийна машина Karcher FC 7 Cordless Premium 1.055-760.0 | 23 999 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Karcher FC 7 Cordless Premium (1.055-7 | 19 470 грн. |
Вертикальний пилосос Karcher FC 7 Cordless Premium White (1.055-760.0) | 17 999 грн. |
Вертикальний пилосос (1В1) миючий Karcher FC 7 Cordless Premium White (1.0 | 18 900 грн. |
Підлогомийна машина Karcher FC 7 Cordless Premium 1.055-760.0 | 22 319 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →