Мийка високого тиску Karcher HD 6/15-4 Classic (1.367-306.0)
Фото 5 |
Karcher HD 6/15-4 Classic |
|
Продуктивна професійна мийка високого тиску з потужним чотириполюсним електродвигуном, вражаючим робочим тиском і значною витратою води. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для обслуговування об'єктів промислового виробництва, будівельної індустрії і комунального господарства. Завдяки довговічному й економному двигуну, що працює у зв'язці з насосом з керамічними плунжерами, мийка високого тиску Karcher HD 6/15-4 Classic може тривалий час функціонувати в безперервному режимі.
Рекомендується для швидкого і якісного прибирання на території промислових об'єктів і будмайданчиків. Впорається з очищенням будівельної та дорожньої техніки, сільськогосподарських машин і механізмів, великогабаритного обладнання і вантажних автомобілів. Забезпечує номінальну продуктивність до 10 л/хв за тиску 150 бар (максимально до 190 бар). Комплектується 10-метровим шлангом високого тиску, струменевою трубкою з нержавіючої сталі (850 мм) з потужним соплом. Усі механізми пристрою змонтовані на міцній сталевій рамі, забезпеченої великими колесами з амортизаційними гумовими покришками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher HD 6/15-4 Classic
Усі ціни 13 →Мийка високого тиску Karcher HD 6/15-4 Classic (1.367-306.0) 1.367-306.0 | 37 799 грн. |
KARCHER HD 6/15-4 Classic (1.367-306.0) | 33 093 грн. |
Мойка высокого давления Karcher HD 6/15-4 Classic (1.367-306.0) | 37 799 грн. |
Мінімийка Karcher HD 6/15-4 Classic 1.367-306.0 | 37 799 грн. |
Апарат високого тиску Karcher HD 6/15-4 Classic 1.367-306.0 | 42 000 грн. |
Задумали ми з другом невеликий бізнес. У нього був великий гараж на два машиномісця, і не просто гаражик, а дуже вдало розташований і окремо гараж. Коротше кажучи, місце майже ідеальне. А вклався грошима і купив мийне обладнання. Спочатку це були два недорогі китайські мийки середнього класу Інтертул ДТ-1505. Коштували вони недорого, працювали суперечко, але видихнулися швидко. Одна тривала вісім, а друга дев'ять місяців. Відвезли їх у сервіс, але там сервісний інженер просік, що до чого й пояснив, що зробити вони нам їх зроблять, але довго в такому режимі ці мийки не протягнуть і другого гарантійного ремонту вже не буде, тому що він напише висновок про порушення правил експлуатації Коротше їм на зміну купили спочатку один такий апарат, а через місяць ще один. Вони, млинець, звичайно дуже дорогі, але в порівнянні з тими Інтертулами це взагалі інший рівень. Це не якась там побутова модель для миття велосипедів та тротуарної плитки. Це справжній потужний апарат з потужним, майже 4-х кіловатним електродвигуном і професійним насосом, який може працювати без перерви неможливо довго. Насос плунжерний із зносостійкими керамічними поршнями та плавним регулюванням витрати води та тиску. Струменя, ясна річ, найпотужніша, адже робочий (не плутайте з максимальним!) тиск досягає 145 атмосфер. Тож на максимумі ми ці мийки використовуємо нечасто. Швидко та легко розбирається та збирається. Має великий фільтр тонкого очищення, що захищає насос від сміття. Убога комплектація, тільки сама мийка, довгий шланг, струминна трубка та регульоване сопло. Цінник у 850 доларів за штуку, а сумарно два апарати обійшлися в 1700 доларів або 46 з лишком тисяч гривасиків. Моїх грошей не вистачило, довелося позичати у родичів, але я впевнений, що повернути вийде, і моїм кредиторам довго чекати не доведеться. |