Мийка високого тиску Karcher HDS 8/18-4 C
Відео 4Фото 6 |
Karcher HDS 8/18-4 C |
|
Потужна, функціональна і продуктивна модель, головним чином призначена для активного домашнього або навіть щоденного комерційного використання. Мийка високого тиску Karcher HDS 8/18-4 C може працювати як від промислової трифазної мережі (400 В), так і від двигуна внутрішнього згоряння. При цьому в режимі ДВЗ техніка стає повністю автономною і мобільного. В якості палива можна використовувати біодизель, паливний бак розрахований на 15 л, а середнє споживання палива становить 5 л/год.
Мийка оснащена дуже потужним електромотором на 6 кВт. Заявлена продуктивність становить 800 л/год, а максимальний напір струменя досягає 180 бар. Дана модель має вбудований стабілізатор тиску (SDS), який нівелює стрибки гидроциклических ударів. Всі шланги, насадки та патрубки підключаються через швидкознімний фітінг EASY!Lock.. В корпусі передбачений піноутворювач. Ємність бака для емульсії становить 10 л. Рукав високого тиску має довжину 10 м, для нього передбачений автоматичний намотувальник.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher HDS 8/18-4 C
Усі ціни 9 →KARCHER HDS 8/18-4 C ( 1.174-903.0 ) | 135 439 грн. |
Мойка высокого давления Karcher HDS 8/18-4 C (1.174-903.0) | 154 699 грн. |
Мийка високого тиску Karcher HDS 8/18-4 C (1.174-900.0) 1.174-900.0 | 184 381 грн. |
Пилосос Karcher HDS 8/18-4 C 1.174-900.0 | 162 237 грн. |
Karcher HDS 8/18-4 C (1.174-903.0) HDS8/18-4C(1.174-903.0) | 154 699 грн. |