Кущоріз Karcher HGE 36-60 Battery 1.444-250.0
Відео 3Фото 12 |
Karcher HGE 36-60 Battery 1.444-250.0 акк. 1 штакк. відсутній |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher HGE 36-60 Battery 1.444-250.0
Усі ціни 42 →Акумуляторний кущоріз Karcher HGE 36-60 Battery без акб 1.444-250.0 | 8 999 грн. |
Кущоріз Karcher HGE 36-60 Battery (1.444-250.0) UA-UCRF | 8 649 грн. |
Акумуляторний кущоріз Karcher HGE 36-60 Battery (36 В) (1.444-250.0) 1.444 | 8 999 грн. |
Кущоріз акумулятрний KARCHER HGE 36-60 Battery, 36В, лезо 60см, крок 26мм, | 10 065 грн. |
Кусторез аккумуляторный Karcher HGE 36-60 Battery (1.444-250.0) - без акку | 8 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Karcher HGE 36-60 Battery 1.444-250.0
Ціни на Karcher HGE 36-60 Battery 1.444-250.0 |
---|---|---|---|---|
Karcher HGE 36-60 Battery Set 1.444-251.0 | від 14 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Karcher HGE 36-60 Battery 1.444-250.0 | від 7 896 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →