Мийка високого тиску Karcher K 2 Premium Full Control Home
Відео 4Фото 7 |
Karcher K 2 Premium Full Control Home |
|
Порівняно недорога фірмова мінімийка від популярного німецького бренду Karcher, представлена на ринку в 2019 році. Модель цього типу може послужити відмінним помічником в приватному домоволодінні. Пристрій дозволить швидко і ефективно відмити від бруду автомобільний транспорт, мотоцикл чи велосипед, а також підтримувати в чистоті присадибну територію, включаючи бруковані або асфальтовані доріжки, стіни, сходи, тераси, садові меблі та ін Мийка високого тиску Karcher K 2 Premium Full Control Home здатна забезпечувати подачу струменя води під тиском від 20 до 110 бар, при цьому продуктивність може досягати 60 л/хв.
В комплектації передбачений традиційний для серії набір насадок, що включає віялову, точкову, а також спеціальну насадку Patio, яка поєднує в собі можливості струмені високого тиску та щітки і як не можна краще підходить для очищення великих рівних поверхонь, начебто садових доріжок, підлоги, стін та іншого. Забір води здійснюється із зовнішньої ємності (відра, бочки, баки або навіть природні водойми на зразок ставка або річки), при цьому всередині передбачена система її фільтрації. Є ємність для хімії (піни), що спрощує виведення навіть особливо складних забруднень. Довжина армованого шланга високого тиску становить 6 м, але при цьому котушки для його намотування немає. Зате на корпусі пристрою передбачені два досить великих колеса і регульована по висоті ручка, що істотно спрощує транспортування пристрою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 2 Premium Full Control Home
Усі ціни 6 →Мінімийка високого тиску Karcher K 2 Premium Full Control Home (1.673-426. | 9 509 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher K 2 Premium Full Control Home (1.673-426. | 8 299 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Karcher K2 Premium Full Control Home 1.67 | 9 307 грн. |
Karcher K 2 Premium Full Control Home | 12 956 грн. |
Karcher K2 Premium Full Control Home 1.673-426.0 | 9 534 грн. |
Karcher K 2 Premium Full Control Home | 13 272 грн. |