Мийка високого тиску Karcher K 5 Premium Full Control Plus Home (1.324-633.0)
Відео 3Фото 9 |
Karcher K 5 Premium Full Control Plus Home |
|
На рукоятці пістолета кнопки управління тиском і РК-екран, на якому відображається тиск води. Насадка Multi Jet 3 в 1 дає три види струменя: віялове розпилення, фреза для бруду і розпилення з мийним засобом (піногенератор)
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher K 5 Premium Full Control Plus Home
Усі ціни 10 →Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Premium Full Control Plus Home (1.324 | 18 999 грн. |
Karcher K 5 Premium Full Control Plus Home (1.324-633.0) | 18 600 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Premium Full Control Plus Home (1.324 | 18 607 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Karcher K5 Premium Full Control Plus Home | 18 614 грн. |
Karcher K5 Premium Full Control Plus Home 1.324-633.0 | 18 160 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →