Підмітальна машина Karcher KB 5 Premium
Відео 2Фото 4 |
Karcher KB 5 Premium |
|
Відрізняється від моделі KB 5 часом роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher KB 5 Premium
Усі ціни 42 →Акумуляторний електровіник Karcher KB 5 (1.258-050.0) 1.258-050.0 | 3 399 грн. |
Електровіник Karcher KB 5 (1.258-050.0) KB 5 (1.258-050.0) | 3 094 грн. |
Пылесос аккумуляторный Karcher KB 5 (1.258-050.0) | 3 399 грн. |
KARCHER KB 5 (1.258-050.0) | 3 182 грн. |
Акумуляторний пилосос KARCHER (1.258-050.0) | 3 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →