Садова повітродувка-пилосос Karcher LBL 2 Battery Set (1.445-110.0)
Відео 2Фото 5 |
Karcher LBL 2 Battery Set |
|
Особливості комплектації: LBL 2 Battery – без акумулятора і зарядки; LBL 2 Battery Set – в комплекті акумулятор (2.5 Агод) і зарядка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher LBL 2 Battery Set
Усі ціни 6 →Садова повітродувка Karcher LBL 2 BATTERY SET (1.445-110.0) | 6 500 грн. |
Садова повітродувка Karcher LBL 2 Battery Set (1.445-110.0) | 6 199 грн. |
Садова повітродувка-пилосос Karcher LBL 2 Battery Set (1.445-110.0) LBL 2 | 7 960 грн. |
Садова повітродувка Karcher LBL 2 Battery Set (1.445-110.0) [83024] | 7 293 грн. |
Повітродувка Karcher Leaf Blower LBL 4, 36В, solo (1.445-150.0) | 7 073 грн. |
Повітродувка Karcher Leaf Blower LBL 4, 36В, solo (1.445-150.0) | 6 618 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →