Садова повітродувка-пилосос Karcher LBL 4 Battery (1.445-150.0)
Відео 3Фото 12 |
Karcher LBL 4 Battery |
|
Особливості комплектації: LBL 4 Battery – без акумулятора і зарядки; LBL 4 Battery Set – в комплекті акумулятор (2.5 Агод) і зарядка.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher LBL 4 Battery
Усі ціни 41 →Акумуляторна повітродувка Karcher LBL 4 Battery без акб 1.445-150.0 | 5 999 грн. |
Акумуляторна повітродувка Karcher LBL 4 Battery (36 В) (1.445-150.0) 1.445 | 5 999 грн. |
Садова повітродувка Karcher LBL 4 Battery (1.445-150.0) | 5 299 грн. |
Садова повітродувка Karcher LBL 4 BATTERY (1.445-150.0) | 4 800 грн. |
Воздуходувка аккумуляторная Karcher LBL 4 Battery (1.445-150.0) - без акку | 5 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →