Тример Karcher LTR 18-30 Battery Set 1.444-311.0
Відео 6Фото 21 |
Karcher LTR 18-30 Battery Set 1.444-311.0
2020 ріктелескопічна
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:18 В, 2.5 Агод, 1 шт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:30 см
Вага:2.2 кг
Комплектується акумулятором ємністю 2.5 Агод, а так же швидко-зарядним пристроєм.
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики LTR 18-30 Battery Set 1.444-311.0
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher LTR 18-30 Battery Set 1.444-311.0
Усі ціни 7 →Акумуляторний тример Karcher LTR 18-30 Battery SET (18 В) (9.611-429.0) 9. | 7 999 грн. |
Триммер аккумуляторный Karcher LTR 18-30 Battery Set (9.611-429.0) | 7 999 грн. |
Тример Karcher LTR 18-30 Battery Set (1.444-311.0) 1.444-311.0 | 7 744 грн. |
Триммер Karcher LTR 18-30 Battery Set (1.444-311.0) 1.444-311.0 | 7 747 грн. |
Триммер Karcher LTR 18-30 Battery Set (1.444-311.0) 1.444-311.0 | 7 741 грн. |
Тример Karcher LTR 18-30 Battery Set (1.444-311.0) | 7 751 грн. |
Тример Karcher LTR 18-30 Battery Set (1.444-311.0) | 7 741 грн. |
Відеоогляди
Модификації Karcher LTR 18-30 Battery Set 1.444-311.0
Ціни на Karcher LTR 18-30 Battery Set 1.444-311.0 |
---|---|---|---|---|
Karcher LTR 18-30 Battery Set 1.444-311.0 | від 7 741 грн. | 7 пропозицій | ||
Karcher LTR 18-30 Battery 1.444-310.0 | від 3 977 грн. | 50 пропозицій | ||
Karcher LTR 18-30 Battery Limited Edition 1.444-313.0 | від 6 527 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →