Електрогенератор Karcher PGG 8/3 (1.042-209.0)
Відео 1Фото 4 |
Karcher PGG 8/3 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher PGG 8/3
Усі ціни 46 →Генератор бензиновый Karcher PGG 8/3 1.042-209.0 7,5 кВт | 53 900 грн. |
Бензиновый генератор Karcher PGG 8/3 146799 | 39 999 грн. |
Karcher Генератор PGG 8/3 бензиновий, 380В + Мінімійка високого тиску 9.61 | 57 999 грн. |
KARCHER PGG 8/3 (1.042-209.0) | 39 999 грн. |
Генератор бензиновый Karcher PGG 8/3 (1.042-209.0) | 39 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →