Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix Premium (1.512-480.0)
Відео 23Фото 5 |
Karcher SC 4 EasyFix Premium |
|
Потужний пароочисник виробництва відомої німецької фірми Karcher. Модель належить до побутових моделей середнього рівня, відрізняється продуманим дизайном і рядом приємних функцій. Пристрій споживає 2000 Вт, при цьому тиск пари досягає 3,5 бар, що характерно для якісних побутових моделей. При цьому потужність пара легко можна регулювати залежно від ситуації. Для захисту від критичного підвищення тиску всередині бака пароочисника виробником передбачений запобіжний клапан, який автоматично випускає накопичився пар і не дозволяє йому дійти до критичної точки.
Спеціальний блокіратор на ручці служить захистом від дитячого втручання. Пароочисник Karcher SC 4 Easyfіx Premium може похвалитися великою кількістю насадок: точкове сопло для видалення забруднень на невеликій площі, насадка-щітка Easyfіx для прибирання підлоги, тканинна насадка для делікатних і легко повреждающихся поверхонь, насадка для текстилю, видаляє плями на одязі, скатертини, покривалі, а також кутова для важкодоступних місць і кругла щітка, чистить не тільки з допомогою пари, але і механічним впливом. Об'єм бака для води 0,5 л, проте передбачений додатковий бак на 0,8 л, доливающий воду в основний по мірі використання. Така конструкція дозволяє швидко — за 4 хвилини — нагрівати воду, так що час прибирання скорочується. Ще одним плюсом можна назвати систему автоматичного вимкнення в разі перегріву техніки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher SC 4 EasyFix Premium
Усі ціни 28 →Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix Premium (1.512-480.0) SC 4 EasyFix Premiu | 14 526 грн. |
Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix Premium (1.512-480.0) | 13 500 грн. |
Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix Premium (1.512-480.0) | 13 499 грн. |
Пароочисник Karcher SC 4 Easyfіx Premium (1.512-480.0) | 13 440 грн. |
Пароочищувач Karcher SC 4 EasyFix Premium 1.512-480.0 | 13 499 грн. |
2 2 0 1 |
Двічі купувала парогенератор і обидва рази техніка прослужила 3 роки і вийшла з ладу! Немає купуючи парогенератор цього виробника думала що надійна техніка.Гірше не бачила,3 роки служби і викинути.Проржавів бак!!!!
І це хвалена німецька техніка!???? користуюся Karcher SC 4 EasyFix Premium більше року |
Хотів би доповнити свій попередній відгук. Половину дня намагався його використати для прибирання, заодно переконати себе, що гроші не на вітер. Отже: 1. ванна – без змін. Правда, легкий наліт з плитки він все ж таки відтер насадкою (невелика щіточка з ганчірочкою зверху). 2. Підлоги: нормально, навіть непогано, але поруч має бути звичайна швабра, якою слідом слід прати потоки гарячої води з підлоги. З точки зору "відтерти, що раніше не відтиралося" - все ок, але ялізити треба вдумливо і з ламінатом акуратніше. Кухня тут все дуже неоднозначно. Будь-які важкодоступні місця пором видути можна. Жир на плитці над варильною поверхнею начебто змивається, але насправді виявилося, що його просто добре розчиняє температурою і насадка просто розмазує тонким шаром. Візуально чисто, але місцями поверхня липка – треба дотирати хімією. 4. Варильна поверхня - те саме. Пором все розм'якшує добре, але без хімії її вичистити неможливо. Маленька щіточка, яка одягається на точкову насадку і якою чистилася плитка, після остигання виявилася забита жиром і, швидше за все, вже тільки на смітник. добре миє підлоги ціна за такий результат користуюся Karcher SC 4 EasyFix Premium менше місяця |
Купував пароочистіть для дезінфекції спальних меблів і підлоги (на сайті керхер заявлено, що вбиває 99,9% побутових мікробів). Потестував поки що тільки на ванній. Для дезінфекції буде марний, нижче поясню чому. Який висновок: пристрій з дуже вузьким колом застосування. У ванній (ремонту 2,5 роки) вдалося цією штукою вибити товстий вапняний наліт на нижній частині змішувача позаду крана, куди зазвичай не дістаєш. Те саме стосується і тонкого вапняного на поверхні кранів - що відтирається звичайною мокрою мочалкою, то відтирається і з цією штукою. З плиткою вийшло взагалі цікаво: вапняний наліт він теж не видаляє, проте зі швів вимивав трохи затирання. Якщо чистити унітаз, то запах із парою йде здоровий, щодо дезінфекції - сумніваюся, т.к. пара не встигне прогріти поверхню, вона просто випадає в конденсат. Тепер найцікавіше: я спробував підсунути руку в струмінь пари: на відстані приблизно 20-25 см, відчувається просто гаряча пара, ближче вже гаряче. Але, якщо порівняти з парою від чайника на такій самій відстані, то він явно холодніший. Зателефонував сьогодні до представництва керхер, там відповіли, що пара 70-80 градусів і для дезінфекції прилад не призначений. вони не можуть перевірити, чи вбиває він мікроби. Толку намагатися чистити той самий диван, якщо прогріє тільки верхній шар тканини. Через війну, майже марна штука, т.к. без миючого все одно нічого не відмивається. Можна доливати воду без зупинки роботи, відносно тихо працює, якісна конструкція, дійсно високий тиск низька температура пари, для дезінфекції не годиться, хоч це й заявлено на сайті виробника. За його вартість можна купити чудову ефективну побутову хімію на роки вперед. користуюся Karcher SC 4 EasyFix Premium менше місяця |