Пилосос для вікон Karcher WV 6 + KV 4 Premium (1.633-580.0)
Відео 11Фото 15 |
Karcher WV 6 + KV 4 Premium |
|
Комплект з вибропада KV 4 Premium і віконного пилососа WV 6 Premium.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher WV 6 + KV 4 Premium
Усі ціни 21 →Пылесос аккумуляторный для окон Karcher WV 6 + вибропад KV 4 Premium (1.63 | 7 699 грн. |
Віконний пилосос Karcher WV 6 + KV 4 Premium (1.633-580.0) 1.633-580.0 | 7 699 грн. |
Пилосос Karcher віконний (1.633-580.0) 1.633-580.0 | 7 699 грн. |
Пилосос для миття вікон KARCHER WV 6 + вібропад KV 4 Premium (1.633-580.0) | 7 699 грн. |
Віконний пилосос Karcher WV 6 KV 4 Premium (1.633-580.0) | 6 300 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →