Чохол для ноутбука Karl Lagerfeld Sleeve 13-14 14 "
Фото 10 |
Karl Lagerfeld Sleeve 13-14 14 "16 " |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karl Lagerfeld 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karl Lagerfeld.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karl Lagerfeld Sleeve 13-14 14 "
Чохол-конверт Karl Lagerfeld Saffiano Karl & Choupette (Sleeve) 14" Black | 4 039 грн. |
Чохол Karl Lagerfeld Saffiano Monogram Choupette 14" Black (KLCS14SAKHPCK) | 4 039 грн. |
Чохол Karl Lagerfeld Saffiano Monogram Ikonik 14" Black (KLCS14SAKHPKK) | 4 039 грн. |
Модификації Karl Lagerfeld Sleeve 13-14
Ціни на Karl Lagerfeld Sleeve 13-14 |
---|---|---|---|---|
Karl Lagerfeld Sleeve 13-14 14 " | від 4 039 грн. | 3 пропозиції | ||
Karl Lagerfeld Sleeve 16 16 " | від 4 109 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →