Каструля Kela Flavoria 10173
Фото 5 |
Kela Flavoria 10173 1.2 л4.6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Flavoria 10173
Усі ціни 30 →Каструля з кришкою KELA Flavoria. 24 см. 4.6 л (10173) 10173 | 1 899 грн. |
Каструля з кришкою Kela Flavoria, 4,6 л (00000021218) | 2 039 грн. |
KELA FLAVORIA (10173) | 1 828 грн. |
KELA FLAVORIA (10173) | 1 819 грн. |
Кастрюля Kela Flavoria 24 см 4.6 л (10173) | 1 938 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kela Flavoria 10173
Ціни на Kela Flavoria 10173 |
---|---|---|---|---|
Kela Flavoria 10171 | від 1 847 грн. | 1 пропозиція | ||
Kela Flavoria 10173 | від 1 700 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →