Кухарський набір Kela Maribor 17253
Kela Maribor 17253 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Maribor 17253
Усі ціни 15 →Набір кухарських дерев'яних ложок KELA Maribor. 4 шт. (17253) 17253 | 199 грн. |
Набір кухонних ложок Kela Maribor, 4 шт. (00000018278) | 199 грн. |
Кухонный набор Kela Maribor 4 шт (17253) 17253 | 235 грн. |
Kela Maribor 17253 | 173 грн. |
KELA Набор кухонных принадлежностей Maribor 17253 4 предмета 18278 | 269 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →