Вантажна шина Kelly Tires Armorsteel KSM2 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Kelly Tires Armorsteel KSM2 315/80 R22.5 156L 315/80 R22.5 " 156 L 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kelly Tires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kelly Tires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kelly Tires Armorsteel KSM2 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 6 →Kelly Armorsteel KSM2 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156L/154M | 14 991 грн. |
Kelly Armorsteel KSM2 (рулевая) 315/80 R22.5 156L/154M | 15 192 грн. |
Kelly Armorsteel KSM2 (рулевая) 315/80 R22.5 156L/154M 20PR "3PSF" | 14 700 грн. |
Kelly Armorsteel KSM2 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156L/154M | 14 984 грн. |
Kelly Armorsteel KSM2 (рулевая ось) 315/80 R22.5 156L/154M | 14 989 грн. |
Шина Kelly Armorsteel KSM2 (кермова) 315/80 R22.5 156L/154M | 17 400 грн. |
Модификації Kelly Tires Armorsteel KSM2 315/80 R22.5 156L
Ціни на Kelly Tires Armorsteel KSM2 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Kelly Tires Armorsteel KSM2 315/80 R22.5 156L | від 14 700 грн. | 6 пропозицій | ||
Kelly Tires Armorsteel KSM2 315/80 R22.5 156M | від 15 583 грн. | 3 пропозиції |