Спальний мішок Kelty Tuck 20 Degree Long (35411718-LR)
Відео 2Фото 12 |
Kelty Tuck 20 Degree Long 198, t -7 °C213, t -7 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kelty 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kelty.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kelty Tuck 20 Degree Long
Усі ціни 10 →Спальний мішок Kelty Tuck 20 Long (35411720-LR) 35411720-LR | 4 368 грн. |
Спальний мішок Kelty Tuck 20 Long 35411720-LR | 4 368 грн. |
Спальник Kelty Tuck 20 Long (35411720-LR) | 5 460 грн. |
Спальний мішок Kelty Tuck 20 Long Brown (35411720-LR) | 5 460 грн. |
Спальник Kelty Tuck 20 Long коричневий | 4 368 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kelty Tuck 20 Degree Long
Ціни на Kelty Tuck 20 Degree Long |
---|---|---|---|---|
Kelty Tuck 20 Degree Regular | від 5 040 грн. | 1 пропозиція | ||
Kelty Tuck 20 Degree Long | від 4 368 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →