Мангал / барбекю Kemping BQ-1057
Kemping BQ-1057 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemping 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemping.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kemping BQ-1057
Усі ціни 15 →Мангал для шашлыков складной КЕМПИНГ Пикник BQ-1057, (6-местный), углероди | 359 грн. |
Мангал раскладной Кемпинг Пикник BQ-1057 | 473 грн. |
Кемпинг Пикник BQ-1057 | 513 грн. |
Мангал раскладной Пикник BQ-1057 (4823082701797) | 514 грн. |
ще 10 пропозицій