Термосумка Kemping HB5-718
Відео 3Фото 2 |
Kemping HB5-718 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemping 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemping.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kemping HB5-718
Термосумка КЕМПИНГ Picnic 9 HB5-718 (9л), зеленая 100-1025-7 | 700 грн. |
Термосумка КЕМПІНГ Picnic 9 HB5-718 (9л), синя | 700 грн. |
Термосумка КЕМПИНГ Picnic 9 HB5-718 (9л), синяя 100-1025-5 | 700 грн. |
Термосумка КЕМПІНГ Picnic 9 HB5-718 (9л), зелена | 700 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →