Набір для пікніка Kemping Grand Picnic
Відео 1Фото 5 |
Kemping Grand Picnic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemping 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemping.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kemping Grand Picnic
Усі ціни 10 →Пикниковый набор Grand Picnic (4823082715923) | 6 162 грн. |
Набір для пікніка КЕМПІНГ «Grand Picnic» (4823082715923) | 6 162 грн. |
Пікніковий набір КЕМПІНГ «Grand Picnic» 4823082715923 | 6 162 грн. |
Набір для пікніка Кемпінг Grand Picnic (4823082715923) | 5 769 грн. |
Набор для пикника КЕМПИНГ Grand Picnic (4823082715923) 4823082715923 | 5 405 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості набору для пікніка Kemping HB6-520:
- Додатково в комплекті: 3 харчових контейнери для продуктів, сумка для брудного посуду
РекомендуємоПорівняти в таблиці →