Спальний мішок Kemping Peak
Відео 18Фото 20 |
Kemping Peak |
|
Універсальний спальник-ковдра торгової марки Kemping призначений для використання весною і восени. Він оснащений знімним капюшоном, який допоможе краще зберігати тепло в прохолодну погоду, а при потеплінні може бути просто отстегнут. Оптимальний температурний діапазон для моделі знаходиться в межах 10 – 15 °C. В екстрених випадках допустимо використовувати спальний мішок Kemping Peak при зниженні температури аж до нуля градусів Цельсія.
В якості утеплювача використовується синтетика (Hollowfiber). Зовнішній матеріал моделі — поліестер, який добре чинить опір волозі. Спальне місце оброблене синтетичними поліестеровими волокнами, які відрізняються приємними тактильними відчуттями — Polyester SilkTouch. Важить спальник 1.4 кг, а в складеному вигляді в компресійному мішку займає небагато місця (40x20x20 см), що дозволяє розглядати його не тільки як кемпінгового, але і трекінгового рішення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemping 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemping.
Купити Kemping Peak
Усі ціни 55 →Спальний мішок КЕМПІНГ "Peak" 350R з капюшоном (4823082715572) | 1 829 грн. |
Спальний мішок Кемпінг Peak 200L з капюшоном Green (4823082714995) | 1 771 грн. |
Спальный мешок КЕМПИНГ Peak 200L с капюшоном Green (4823082714995) 4823082 | 1 519 грн. |
Спальний мішок КЕМПІНГ "Peak" 350L з капюшоном 4823082715565 | 2 158 грн. |
Спальний мішок Кемпінг Peak 200L з капюшоном Green (4823082714995) 4823082 | 1 467 грн. |
Досить хороший мішок. Дикого захоплення, звичайно, не викликає, але свої функції виконує добре. Великий плюс цього мішка – вага. 1,4 кг це чудово! І складається в маленький пакунок, це досягається за рахунок компресійного матеріалу. Звичайно мішок синтетичний, але я навіть не знаю добре це чи погано. З одного боку я «голосую» за натуральні матеріали, а з іншого – у дитини алергія на пух, тому саме ця ковдра нам підійшла. В інструкції зазначено, що рекомендована температура використання мішка 10-15 градусів, але можна і за більш низької. Так от у горах температура вночі сильно падає навіть влітку, за +5 ми не змерзли. За рахунок каптура можна «упаковуватися» в цей мішок повністю, законсервуватися і температура всередині зберігається зручна. Тепловий валик також класна штука. Навіть через блискавку, так би мовити, не простягається. Коли в наметі більш-менш тепло, то використовуємо ці мішки просто як ковдри. Під ним не жарко, не холодно, досить зручно. Для зими він, звичайно, не підійде, але ми й не фанатичні туристи, щоб у гори йти в холод. теплий, легкий та компактний, за чудовою ціною не підходить для мінусової температури Ruslan: користуюся Kemping Peak більше року |