Стіл Kemping XN-12060
Фото 4 |
Kemping XN-12060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemping 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemping.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kemping XN-12060
Усі ціни 23 →Стол туристический складной КЕМПИНГ XN-12060 (120х60х70см), белый 100-1032 | 2 496 грн. |
Розкладний стіл КЕМПІНГ XN-12060 4823082711437 | 2 496 грн. |
Раскладной стол XN-12060 (4823082711437) | 2 496 грн. |
Розкладний Стіл XN-12060 ""Кемпінг"" | 2 119 грн. |
Туристичний стіл Кемпінг XN-12060 (4823082701520/4823082711437) | 2 341 грн. |
ще 18 пропозицій
Користуюся цим столом вже понад 2 роки регулярно як вдома, так і на природі. Стіл швидко розбирається і збирається в "дипломат", який дуже легко нести в руках за зручні гумові та пружні ручки. Т.к. це більше стіл для кемпінгу, то регулювання ніжок столу по висоті рятує завжди і на будь-якій поверхні, але найчастіше це десь у лісі, де ґрунт нерівний. Покриття столу вдале, особливо не дряпається і легко миється (вистачає навіть кількох вологих серветок). Окремо докупив маленькі складні табуретки і їх можна складати в стіл при транспортуванні, вміщується 4шт, а взагалі за столом комфортно почувається 6 осіб, при бажанні можна посадити і більше. Приємним бонусом є сумка для транспортування та зберігання: дуже зручно і не так тарабанить усе, коли везеш у машині. регульовані ніжки, легкий, легко миється. ціна за стіл трохи кусається, хоча нічого особливого в ньому немає. Владимир И: користуюся Kemping XN-12060 більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →