Шини для квадроциклів Kenda K290 Scorpion 20/10 -8
Відео 1Фото 8 | Очікується у продажу 2 890 грн. Посадковий діаметр ("): 8; Ширина ("): 10; Висота шини ("): 20; Ply Rating: 2PR; Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: задня (Rear); Тип покришки: безкамерна (TL); Конструкція: діагональна; |
Kenda K290 Scorpion 20/10 -8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kenda K290 Scorpion 20/10 -8
Ціни на Kenda K290 Scorpion 20/10 -8 |
---|---|---|---|---|
Kenda K290 Scorpion 14.5/7 -6 | від 940 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K290 Scorpion 18/9.5 -8 | від 2 125 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K290 Scorpion 20/10 -9 | від 3 490 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K290 Scorpion 22/11 -8 | від 2 580 грн. | 1 пропозиція |