Шини для квадроциклів Kenda K299 Bear Claw 27/10 -12
Відео 3Фото 16 | Товар застарів 5 005 грн. Посадковий діаметр ("): 12; Ширина ("): 10; Висота шини ("): 27; Ply Rating: 6PR; Призначення: позашляхова (багі); Рекомендована вісь: передня (Front) / задня (Rear); Тип покришки: безкамерна (TL); Конструкція: діагональна; |
Kenda K299 Bear Claw 27/10 -12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kenda K299 Bear Claw 27/10 -12
Ціни на Kenda K299 Bear Claw 27/10 -12 |
---|---|---|---|---|
Kenda K299 Bear Claw 25/8 -12 | від 3 665 грн. | 10 пропозицій | ||
Kenda K299 Bear Claw 25/10 -12 | від 3 767 грн. | 11 пропозицій | ||
Kenda K299 Bear Claw 26/9 -12 | від 5 085 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K299 Bear Claw 26/12 -12 | від 6 220 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K299 Bear Claw 27/12 -12 | від 6 525 грн. | 1 пропозиція |