Мотошина Kenda K413 100/80 -10 53M
Відео 3 | Товар застарів Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 100; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 10; Індекс швидкості: M; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kenda K413 100/80 -10 53M
Ціни на Kenda K413 100/80 -10 53M |
---|---|---|---|---|
Kenda K413 3 -10 42J | від 955 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 3 R10 42J | від 737 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K413 3.5 -10 51J | від 928 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K413 3.5 R10 51J | від 835 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K413 90/90 R10 50J | від 2 372 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 100/90 -10 56J | від 1 152 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K413 100/90 R10 56J | від 1 044 грн. | 5 пропозицій | ||
Kenda K413 110/90 -12 64J | від 2 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 110/90 R12 64J | від 1 790 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 110/90 R12 64P | від 1 904 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 120/70 -12 58J | від 1 745 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 120/70 R12 51J | від 3 084 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 120/70 R12 58J | від 1 469 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 120/70 R12 58M | від 1 392 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 130/60 R13 53M | від 1 473 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 130/70 -12 62M | від 2 050 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K413 130/70 R10 52J | від 2 822 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 130/70 R12 62M | від 1 623 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K413 130/90 R10 61J | від 1 749 грн. | 1 пропозиція |