Мотошина Kenda K415 90/90 -10 54J
1 245 грн. Купити! Покришка KENDA K415 90/90-10 54J TL (351870)Маркетплейс: Rozetka.ua Тру байкерЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Kenda K415 90/90 -10 54J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K415 90/90 -10 54J
Ціни на Kenda K415 90/90 -10 54J |
---|---|---|---|---|
Kenda K415 3.5 -10 51J | від 1 305 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K415 3.5 R10 51J | від 1 065 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K415 90/90 -10 54J | від 1 245 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K415 90/90 R10 54J | від 1 040 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K415 90/90 R10 55J | від 986 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K415 100/90 -10 59J | від 1 395 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K415 100/90 R10 59J | від 1 163 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K415 100/90 R10 61J | від 1 102 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K415 120/70 -12 51J | від 1 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K415 130/70 -12 56J | від 1 915 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K415 130/70 R12 56J | від 1 623 грн. | 2 пропозиції |
Схожі