Шини для квадроциклів Kenda K500 Super Turf 15/6 -6
Товар застарів 965 грн. Посадковий діаметр ("): 6; Ширина ("): 6; Висота шини ("): 15; Ply Rating: 10PR; Рекомендована вісь: передня (Front) / задня (Rear); Тип покришки: безкамерна (TL); Конструкція: діагональна; |
Kenda K500 Super Turf 15/6 -6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K500 Super Turf 15/6 -6
Ціни на Kenda K500 Super Turf 15/6 -6 |
---|---|---|---|---|
Kenda K500 Super Turf 20/10 -10 | від 2 065 грн. | 8 пропозицій | ||
Kenda K500 Super Turf 23/8.5 -12 | від 3 203 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K500 Super Turf 23/10.5 -12 | від 2 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K500 Super Turf 26/12 -12 | від 4 550 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо