Шини для квадроциклів Kenda K500 Super Turf 23/8.5 -12
Kenda K500 Super Turf 23/8.5 -12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kenda K500 Super Turf 23/8.5 -12
Ціни на Kenda K500 Super Turf 23/8.5 -12 |
---|---|---|---|---|
Kenda K500 Super Turf 20/10 -10 | від 2 068 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K500 Super Turf 23/8.5 -12 | від 3 203 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K500 Super Turf 23/10.5 -12 | від 2 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K500 Super Turf 26/12 -12 | від 5 320 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо