Мотошина Kenda K701 110/70 -17 54H
Відео 1Фото 3 | Товар застарів 2 920 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 110; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: H; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kenda K701 110/70 -17 54H
Ціни на Kenda K701 110/70 -17 54H |
---|---|---|---|---|
Kenda K701 3 R10 47L | від 1 647 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 3.5 R10 56L | від 1 783 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 100/80 R10 53P | від 2 515 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K701 100/80 R16 50P | від 2 518 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K701 100/80 R17 52R | від 3 087 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K701 100/90 R10 61J | від 3 085 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K701 110/70 R16 52P | від 2 664 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K701 110/70 R17 54H | від 4 243 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K701 120/70 R10 54L | від 1 804 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K701 120/70 R12 58P | від 1 432 грн. | 6 пропозицій | ||
Kenda K701 120/70 R14 55S | від 2 503 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 120/70 R15 56S | від 4 382 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 120/70 R18 59V | від 9 917 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 120/90 R10 57P | від 1 992 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K701 130/60 R13 60P | від 1 965 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K701 130/70 R12 62P | від 1 738 грн. | 5 пропозицій | ||
Kenda K701 130/70 R17 62R | від 4 697 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 130/90 R10 61P | від 2 242 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 140/70 R14 68S | від 4 079 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K701 150/70 R13 64S | від 3 192 грн. | 3 пропозиції |
Схожі