Мотошина Kenda K760 100/100 -18 59M
Відео 13Фото 8 | Товар застарів 2 928 грн. Призначення: кросова; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 100; Профіль (%): 100; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: M; |
Kenda K760 100/100 -18 59M 60/100 B 14 " 38 M 70/100 B 17 " 46 M 80/100 B 12 " 80/100 B 21 " 50 M 51 M 80/100 R 21 " 51 M 90/100 B 14 " 49 M 90/100 R 14 " 100/90 B 19 " 49 M 57 M 100/90 R 19 " 57 M 100/100 B 18 " 100/100 R 18 " 59 M 59 M 110/90 B 19 " 62 M 110/90 R 19 " 62 M 110/100 B 18 " 110/100 R 18 " 64 M 64 M 120/90 B 19 " 120/90 R 19 " 66 M 66 M 120/100 B 18 " 120/100 R 18 " 68 M 68 M 130/90 B 17 " 68 M 130/90 R 17 " 68 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Kenda K760 100/100 -18 59M
Ціни на Kenda K760 100/100 -18 59M |
---|---|---|---|---|
Kenda K760 80/100 -21 51M | від 2 335 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K760 80/100 R21 51M | від 2 086 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K760 100/90 -19 57M | від 2 774 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K760 100/90 R19 57M | від 2 493 грн. | 5 пропозицій | ||
Kenda K760 100/100 R18 59M | від 2 318 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K760 110/90 -19 62M | від 2 973 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenda K760 110/90 R19 62M | від 2 611 грн. | 3 пропозиції | ||
Kenda K760 110/100 R18 64M | від 2 551 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenda K760 120/90 R19 66M | від 2 898 грн. | 1 пропозиція | ||
Kenda K760 120/100 R18 68M | від 2 666 грн. | 1 пропозиція |