Поперечки Kenguru Lux 130
Kenguru Lux 130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenguru 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenguru.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenguru Lux 130
Усі ціни 188 →Багажник Chery QQ 2003- на рейлінги Lux Kenguru RelL-130-1059 | 2 069 грн. |
Багажник Volkswagen Bora 1999-2004 на рейлінги Lux Kenguru RelL-130-1775 | 2 069 грн. |
Багажник Hyundai Santa Fe 2000-2006 на рейлінги Lux Kenguru RelL-130-1282 | 2 069 грн. |
Багажник Renault Dokker 2013- на рейлінги Lux Kenguru RelL-130-1567 | 2 069 грн. |
Багажник Skoda Favorit 1993-1995 на рейлінги Lux Kenguru RelL-130-1652 | 2 069 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →