Світлофільтр Kenko Zeta C-PL 72 мм
Kenko Zeta C-PL 72mm 58 мм72 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenko Zeta C-PL 72 мм
Kenko Zeta C-PL 72mm | 4 061 грн. |
Kenko Zeta C-PL 72mm | 2 997 грн. |
Kenko Zeta C-PL 72mm | 2 473 грн. |
Модификації Kenko Zeta C-PL
Ціни на Kenko Zeta C-PL |
---|---|---|---|---|
Kenko Zeta C-PL 58 мм | від 2 782 грн. | 2 пропозиції | ||
Kenko Zeta C-PL 72 мм | від 2 473 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →