Трансмісійне мастило Kennol Autoshift MB.236.14 1L 1 л (196981)
Kennol Autoshift MB.236.14 1L
Вид трансмісії
АКПП Тип
синтетичне Об'єм
1 л Допуски виробників
MB 236.14 Дата додавання на E-Katalog
лютий 2022 Маркування виробника
196981
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kennol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kennol.
Купити Kennol Autoshift MB.236.14 1L 1 л
Масло трансмиссионное KENNOL AUTOSHIFT 236.14 (1л) 196981 Olcar.com.ua З нами 6 років (Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
574 грн.
Олива трансмісійна синтетична KENNOL AUTOSHIFT MB 236.14, 1л 196981 AISIN WARNER JWS 3324; ATF SHELL 3353/134/M-1375 .4; BENTLEY PY112995PA; BMW 83220142516/832 22152426/832203 97114/163514; FORD XT-6QSP; GM DEXRON VI/AW1; HONDA ATF-DW1; HYUNDAI SP-IV/SPH-IV/NW S-9638T5/040000 C90SG; JAGUAR FLUID 8432; JASO M315, CLASS1A; LAND ROVER TYK500050/LR002 2460; MASERATI 231603; MAZDA FZ; MB 236.12/236.14/ 236.15/236.41; MER... ще CON LV; MITSUBISHI ATF-J3; NISSAN MATIC S; PORSCHE 000 043 304 00; SAAB 93 165 147-AW-1; SHELL M-1375.4 (ZF LIFEGUARDFLUID 6), M-L 12108 (ZF LIFEGUARDFLUID 8); TOYOTA TYPE WS; VW G 052 533, G 055 005, G 055 540, G 055 162, G 060 162
Офіційний партнер Kennol
Dsvavto.ua (Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
507 грн.
KENNOL 196981 Масло трансмісійне KENNOL AUTOSHIFT MB236.14 (1L) (жовта)
Partsplus.com.ua З нами 1 рік (Київ)
Поскаржитись
555 грн.
Динаміка цін на Kennol Autoshift MB.236.14 1L 1 л