Моторне мастило Kennol Boost 948-B 5W-20 5 л (193663)
Kennol Boost 948-B 5W-20 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kennol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kennol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kennol Boost 948-B 5W-20 5 л
Моторное масло KENNOL BOOST 948-В 5W20 (5л) 193663 | 2 987 грн. |
Олива моторна синтетична KENNOL BOOST 948-B 5W20, 5л 193663 | 2 196 грн. |
KENNOL 193663 | 2 425 грн. |