Моторне мастило Kennol Ecology C3 5W-30 20 л (193227B)
Товар застарів 11 036 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C2/C3; API SN; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 505.00/505.01; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31/229.51/229.52; Допуски Renault: RN 17 |
Kennol Ecology C3 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kennol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kennol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kennol Ecology C3 5W-30
Ціни на Kennol Ecology C3 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Kennol Ecology C3 5W-30 1 л | від 697 грн. | 1 пропозиція | ||
Kennol Ecology C3 5W-30 5 л | від 2 328 грн. | 4 пропозиції | ||
Kennol Ecology C3 5W-30 60 л | від 24 403 грн. | 2 пропозиції |