Моторне мастило Kennol Endurance 5W-40 20 л (193077B)
Kennol Endurance 5W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kennol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kennol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kennol Endurance 5W-40 20 л
Моторное масло KENNOL ENDURANCE 5W40 (20л.) 193077B | 7 547 грн. |
Олива моторна синтетична KENNOL ENDURANCE 5W40, 20л 193077B | 6 673 грн. |
KENNOL 193077B | 7 295 грн. |
Модификації Kennol Endurance 5W-40
Ціни на Kennol Endurance 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Kennol Endurance 5W-40 1 л | від 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Kennol Endurance 5W-40 4 л | від 1 415 грн. | 3 пропозиції | ||
Kennol Endurance 5W-40 5 л | від 1 740 грн. | 3 пропозиції | ||
Kennol Endurance 5W-40 20 л | від 6 673 грн. | 3 пропозиції |