Автосабвуфер Kenwood KFC-WPS1200F
Kenwood KFC-WPS1200F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood KFC-WPS1200F
Kenwood KFC-WPS1200F 3573 | 5 672 грн. |
Сабвуфер Kenwood KFC-WPS1200F | 4 799 грн. |
Автомобільний сабвуфер Kenwood KFC-WPS1200F | 5 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →