Планетарний міксер Kenwood kMix Special Edition KMX760CH хром (0W20011414)
Відео 7Фото 9 |
Kenwood kMix Special Edition KMX760CH хром 2021 рікkMix |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kenwood 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kenwood.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kenwood kMix Special Edition KMX760CH хром
Усі ціни 6 →Кухонна машина Kenwood kMix Editions KMX760CH | 14 227 грн. |
Kenwood kMix Editions KMX760CH | 13 880 грн. |
Kenwood kMix Editions KMX760CH | 14 227 грн. |
Kenwood kMix Editions KMX760CH | 14 574 грн. |
Kenwood kMix Special Edition KMX760CH | 30 545 грн. |
Kenwood kMix Special Edition KMX760CH | 31 290 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Kenwood kMix Special Edition KMX760CH:
- Захисна кришка від розбризкування з отвором для продуктів
Модификації Kenwood kMix Special Edition KMX760CH
Ціни на Kenwood kMix Special Edition KMX760CH |
---|---|---|---|---|
Kenwood kMix Special Edition KMX760YG золотистий | від 14 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenwood kMix Special Edition KMX760GD мідний | від 14 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenwood kMix Special Edition KMX760GR оливковий | від 14 240 грн. | 4 пропозиції | ||
Kenwood kMix Special Edition KMX760BL синій | від 14 240 грн. | 6 пропозицій | ||
Kenwood kMix Special Edition KMX760CH хром | від 13 880 грн. | 6 пропозицій | ||
Kenwood kMix Special Edition KMX760BC чорний | від 13 880 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →