від 9 166 грн.планетарний міксер, 1000 Вт, швидкостей: 6, плавне регулювання, чаша: метал, 5 л
від 6 716 грн.тостер, 900 Вт, виробів 2 шт, високий підйом, корпус: сталь, решітка для булочок
від 6 510 грн.фільтраційна (крапельна), кава: мелена, води 0.84 л, підігрів
від 9 904 грн.планетарний міксер, 1000 Вт, швидкостей: 6, плавне регулювання, чаша: метал, 5 л
від 7 433 грн.тостер, 900 Вт, виробів 2 шт, високий підйом, корпус: сталь, решітка для булочок
від 7 392 грн.фільтраційна (крапельна), кава: мелена, води 0.84 л, підігрів
від 11 332 грн.планетарний міксер, 1000 Вт, швидкостей: 6, плавне регулювання, чаша: метал, 5 л
від 5 466 грн.тостер, 900 Вт, виробів 2 шт, високий підйом, корпус: сталь, решітка для булочок
від 6 930 грн.фільтраційна (крапельна), кава: мелена, води 0.84 л, підігрів
від 13 880 грн.планетарний міксер, 1000 Вт, швидкостей: 8, чаша: метал, 5 л
від 10 680 грн.планетарний міксер, 1000 Вт, швидкостей: 6, плавне регулювання, чаша: метал, 5 л
від 14 240 грн.планетарний міксер, 1000 Вт, швидкостей: 8, чаша: метал, 5 л
від 11 760 грн.планетарний міксер, 1000 Вт, швидкостей: 6, плавне регулювання, чаша: метал, 5 л
від 11 239 грн.планетарний міксер, 1000 Вт, швидкостей: 6, плавне регулювання, чаша: метал, 5 л
від 14 240 грн.планетарний міксер, 1000 Вт, швидкостей: 8, чаша: метал, 5 л
від 30 640 грн.кухонний комбайн (планетарний міксер), 500 Вт, швидкостей: 6, плавне регулювання, чаша: метал, 5 л, насадки: м'ясорубка
від 13 880 грн.планетарний міксер, 1000 Вт, швидкостей: 8, чаша: метал, 5 л