Умивальник KERASAN Cento 3534 1200 мм
KERASAN Cento 3534 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KERASAN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KERASAN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KERASAN Cento 3534 1200 мм
Раковина Kerasan Cento 1200х450 3534 | 16 409 грн. |
Kerasan Cento 120x45 3534 | 17 400 грн. |
Kerasan Cento 120x45 3534 | 17 835 грн. |
Kerasan Cento 120x45 3534 | 18 270 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →