Умивальник KERASAN Tribeca 5140 600 мм
Фото 7 |
KERASAN Tribeca 5140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KERASAN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KERASAN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KERASAN Tribeca 5140 600 мм
Усі ціни 11 →Раковина на стільницю Kerasan Tribeca 60 см білий матовий 5140 30 | 11 778 грн. |
Kerasan Kerasan 5140 01 | 11 992 грн. |
Раковина Kerasan Tribeca (5140 31) 200927 | 14 569 грн. |
Умивальник на стільницю Kerasan Tribeca 43x60см (5140 31) | 17 987 грн. |
Умивальник на стільницю Kerasan Tribeca 43x60x15см (5140 01) | 11 991 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →