Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x1405 (PLV220501401R2K)
від 12 968 до 19 390 грн. Порівняти ціни 24 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Line-V 22 38
Характеристики
Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x1405 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Line-V 22 505x1405
Сортувати
Kermi Kermi Therm-x2 Line-V PLV 22 505x1405 | 13 272 грн. |
Радиатор отопления Kermi Therm-X2 Line-V Plv 22 505X1405 мм 2018 Вт | 13 223 грн. |
Радіатор сталевий Kermi Therm-X2 Line-V PLV 22 505X1405 2018 Вт PLV2205014 | 13 272 грн. |
Kermi Therm-X2 Line-V PLV 22 505X1405 2018 Вт (PLV220501401R2K) | 13 272 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi PLV22 500x1400 (PLV220501401R2K) | 13 660 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Рекомендуємо