Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 11 300x1000
від 2 550 до 3 840 грн. Порівняти ціни 16 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 11 85
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 300x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 11 300x1000
Сортувати
Kermi Kermi FKO 11 300x1000 | 3 139 грн. |
Радиатор стальной Kermi Profil-K FK0 11 300X1000 мм | 3 319 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK011 300x1000 (FK0110310W02) | 3 433 грн. |
Kermi FKO 11 300x1000 | 2 550 грн. |
Kermi FKO 11 300x1000 FK0110310W02 | 3 415 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо