Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 11 600x1200 (FK0110612W02)
від 4 105 до 6 115 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 11 85
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 11 600x1200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 11 600x1200
Сортувати
Kermi Kermi FKO 11 600x1200 | 4 996 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK011 600x1200 (FK0110612W02) | 5 464 грн. |
Стальной радиатор Kermi FKO 11 600x1200 | 5 939 грн. |
Kermi FKO 11 600x1200 | 4 105 грн. |
Kermi FKO 11 600x1200 FK0110612W02 | 5 435 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо