Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1400 (FK0220201401NXK)
від 5 350 до 8 160 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1400
Сортувати
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 200x1400 (FK0220201401NXK) | 7 055 грн. |
Радиатор Kermi FK0 22 200/1400 1285W стальной, боковое подключение FK02202 | 6 772 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1400 | 7 895 грн. |
Kermi FKO 22 200x1400 | 5 350 грн. |
Радіатор сталевий Kermi FKO 22 200x1400 бічне підключення (FK0220201401NXK | 6 771 грн. |
Радіатор Kermi FKO 22 200x1400 бічне підключення FK0220201401NXK | 6 915 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FKO 22x200x1400 | 8 160 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 200x1400 (FK0220201401NXK) | 7 055 грн. |
Закрити
Рекомендуємо