Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1600 (FK0220201601NXK)
від 6 040 до 8 862 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1600
Сортувати
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 200x1600 (FK0220201601NXK) | 7 920 грн. |
Радиатор Kermi FK0 22 200/1600 1469W стальной, боковое подключение FK02202 | 7 603 грн. |
Радіатор сталевий Kermi FKO 22 200x1600 бічне підключення (FK0220201601NXK | 7 602 грн. |
Kermi FKO 22 200x1600 | 6 040 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 200x1600 | 8 862 грн. |
Радіатор Kermi FKO 22 200x1600 бічне підключення FK0220201601NXK | 7 763 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 200x1600 (FK0220201601NXK) | 7 920 грн. |
Закрити
Рекомендуємо