Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x900 (FK0220409W02)
від 4 550 до 8 049 грн. Порівняти ціни 15 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x900
Сортувати
Kermi Kermi FKO 22 400x900 | 5 509 грн. |
Радиатор отопления Kermi Fko 22 400x900 | 7 281 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 400x900 (FK0220409W02) | 6 025 грн. |
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 400x900 | 6 742 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо