Радіатор опалення Kermi Therm-X2 Profil-K 22 600x400 (FK0220604W02)
від 3 330 до 5 018 грн. Порівняти ціни 12 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Німеччина |
Модифікації Kermi Therm-X2 Profil-K 22 100
Характеристики
Kermi Therm-X2 Profil-K 22 600x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kermi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kermi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kermi Therm-X2 Profil-K 22 600x400
Сортувати
Kermi Kermi FKO 22 600x400 | 4 099 грн. |
Сталевий панельний радіатор Kermi FK022 600x400 (FK0220604W02) | 4 483 грн. |
Стальной радиатор Kermi FKO 22 600x400 | 4 873 грн. |
Kermi FKO 22 600x400 | 3 330 грн. |
Kermi FKO 22 600x400 (FK0220604W02) FK0220604W02 | 4 460 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо